top of page

Teslimat Hizmetlerimiz

Teklifinizi onayladıktan sonra, ürün teslimatınız sevkiyat ekibimiz tarafından koordine edilecek ve Miro Designroom deposundan çıkış yaparak ücretsiz olarak bina veya şantiyenize gönderilecektir.

Depomuzdan çıkışı yapılacak, stok sorunu yaşanmayan ürünlerde teslimat zamanlamaları şantiyenizin veya evinizin konuma bağlıdır. Teslimat süreleri bulunduğunuz yere bağlı olarak 1-5 gün arasında değişir.
 
Stoğumuzda bulunmayan, sipariş ile gelecek belirli ürünler için teslimat süresi 4-6 haftadır. Türkiye stoklarında bulunan seramiklerin teslimat süresi 10-15 gündür. Duvar kağıtları için teslimat süresi, 7-10 iş günü arasında değişir. Lamine parke grubu için teslimat süresi, seçilen markaya göre 3-6 hafta arasında değişir.

Teslim aldığınıza dair sevk irsaliyenizi imzalamayı unutmayın.

Bölgeniz için teslimat süreleri ilgili sorularınız varsa veya ürünlerinizi makul bir süre içinde almadıysanız, lütfen + 90 392 223 87 82 numaralı telefondan sevkiyat ekibimizle iletişime geçin.

Teslimat Alanları

Kuzey Kıbrıs'ın her şehrindeki bina veya şantiyenize teslimatımız mevcuttur. Müşteri adresine teslim edilen ürünler, araçtan teslim edilmekte olup, ürünlerin kata taşınması yapılmamaktadır. Yüklü hacimlerde nakliye aracından indirme ve inşaatın gerekli noktalarına ürünlerin ulaştırılması müşterilerimizin sorumluluğundadır. 

Orijinal teslimat tarihinden itibaren bir aylık ücretsiz depolama alanı sunuyoruz. Ürünlerin teslimatı bu süre içinde yapılmalıdır. Ürünler bu zamana kadar alınmazsa, depolama ve yönetim ücretleri uygulanır.

bottom of page