top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Miro Designroom, satış sonrası sorularınız için size yardımcı olmak üzere özel olarak eğitilmiştir. İster ürün kurulumu için teknik yardım, ister garanti talebi, yedek parça veya teslimatınızla ilgili bir sorgu olsun, size yardım etmeye hazırız.

 • Miro Designroom kimdir?
  Bizler, Miro’ da mekanları mekân yapan yüzey kaplamalarının çeşitliliğini, neyin nereden geldiğini, nereye uygun olduğunu, nasıl takılması gerektiğini, ne kadarlık bir bütçeye mal olacağını araştırıp öğrenmeye ve bize bunu soran herkese de hevesle defalarca anlatmaya kararlı bir ekibiz. Seramik, parke, duvar kâğıdı vb. malzemeler… Ama en çok da, akan sular altında yorgunluklarımızdan arınmak ve temizlenmek için kendi kendimiz ile yapayalnız, çırılçıplak kaldığımız, aynadaki yüzümüze baktığımız mekanlar; yani banyolar ile uğraşıyoruz.
 • Showroomunuz var mı?
  Evet var! Açıldığımız günden bugüne 12 yıldır Lefkoşa, Kermiya bölgesinde hizmet veriyoruz. Çok yakında şaşırtıcı derecede güzel ve ilham verici yeni bir showrooma taşınacağız! Yeni yerimiz yine Lefkoşa’da olacak. Daha fazla ürünü ve tasarımı sizinle buluşturmamıza olanak sağlayacak kadar büyük ve kullanışlı bir showroom hazırlıyoruz!
 • Çalışma saatlerinizi öğrenebilir miyim?
  Pazartesi - Cuma: 08.00 - 17.30 ​ Cumartesi*: 08:00 - 13:30 ​ *Temmuz ve Ağustos ayları boyunca Cumartesi günleri kapalıyız.
 • E-Bülten’inize nasıl kayıt olabilirim?
  Sorduğunuz için teşekkür ederiz! Yeni ürünler, etkinlikler ve genel Miro Designroom haberleri hakkında düzenli güncellemeler almak için kaydolmak istiyorsanız, web sitemizi ziyaret ederek ve her sayfanın en altında görebileceğiniz kısa formu doldurabilirsiniz.
 • Ürünleriniz nerede yapılıyor?
  Ürünlerimiz dünyanın çeşitli yerlerinden gelmektedir. Öncelikle ürünlerimizin çoğunu İtalya, Almanya ve İspanya ve Türkiye'den alıyoruz. Kendi ürünlerimizi (aynalar) de tasarlıyoruz ve Kıbrıs’taki en iyi yerli üreticilerle çalışıyoruz. Tasarım veya üretim kalitesinden asla ödün vermiyoruz.
 • Kaliteden emin olabilir miyim?
  Kesinlikle! Tedarik ettiğimiz ve ürettirdiğimiz ürünlerin en yüksek kalite standardına sahip olduğuna tamamen güveniyoruz.
 • Ürünlerim nasıl teslim edilecek?
  Teklifinizi onayladıktan sonra, ürün teslimatınız sevkiyat ekibimiz tarafından koordine edilecek ve Miro Designroom deposundan çıkış yaparak ücretsiz olarak bina veya şantiyenize gönderilecektir.
 • Hangi bölgelere teslimat yapıyorsunuz?
  Kuzey Kıbrıs'ın her şehrindeki bina veya şantiyenize teslimatımız mevcuttur. Müşteri adresine teslim edilen ürünler, araçtan teslim edilmekte olup, ürünlerin kata taşınması yapılmamaktadır. Yüklü hacimlerde nakliye aracından indirme ve inşaatın gerekli noktalarına ürünlerin ulaştırılması müşterilerimizin sorumluluğundadır.
 • Ürünümün teslimat süresi nedir?
  Depomuzdan çıkışı yapılacak, stok sorunu yaşanmayan ürünlerde teslimat zamanlamaları şantiyenizin veya evinizin konumuna bağlıdır. Teslimat süreleri bulunduğunuz yere bağlı olarak 1-5 gün arasında değişir. Stoğumuzda bulunmayan, sipariş ile gelecek belirli ürünler için teslimat süresi 4-6 haftadır. Türkiye stoklarında bulunan seramiklerin teslimat süresi 10-15 gündür. Duvar kağıtları için teslimat süresi, 7-10 iş günü arasında değişir. Lamine parke grubu için teslimat süresi, seçilen markaya göre 3-6 hafta arasında değişir.
 • Tüm ürünleriniz bir garanti ile geliyor mu?
  Evet. Ürünlerimizin büyük çoğunluğu en az 1 yıl garantilidir. Daha fazla bilgi için Garanti sayfamıza gidebilirsiniz.
 • Ürünlerimin montajında yardımcı olabilir misiniz?
  Size mümkün olduğunca fazla teknik ve kurulum detayı sağlamayı hedefliyoruz. Bununla birlikte, uygun olan yerlerde kalifiye bir tesisatçı, inşaatçı ve elektrikçinin hizmetlerini aramanızı önemle tavsiye ederiz. Montaj sırasında başka endişeleriniz veya sorularınız varsa, 0392 223 87 82 numaralı telefondan Teknik Destek ekibimize başvurabilirsiniz.
 • Ürünüm için kurulum kılavuzları var mı?
  Kurulum kılavuzları ürün ambalajınızla birlikte verilir (varsa).
 • Yedek parçaya ihtiyacım var, kiminle iletişim kurabilirim?"
  Teknik Destek ekibimiz size bu konuda yardımcı olabilir. Telefon 0392 223 87 82.
 • Satın aldığım bir ürünü nasıl iade edebilirim?
  Bizimle alışveriş yaptığınızda, satın alımınızdan tamamen memnun kalmanızı istiyoruz. Herhangi bir nedenle, mağazadan satın alınan bir ürünü iade etmek isterseniz, teslimat tarihinden itibaren 30 gün içinde memnuniyetle kabul ederiz. Aşağıda, bir ürünü iade etme hakkında bilmeniz gereken bazı önemli bilgiler verilmiştir: İade hakkında bizimle iletişime geçmek için teslim tarihinden sonra 30 gününüz vardır. İade edilen ürün (ler) orijinal ambalajında, kullanılmamış ve kurulmamış veya kurulmaya çalışılmamış olmalıdır. Satın Alma işleminizi iade edilen ürünleri aldıktan ve inceledikten sonra ücretlendireceğiz. Tüm teşhir ve özel üretilmiş ürünler iade edilmez.
 • Çizim desteğine ve üç boyutlu hayal edebilmeye ihtiyacım var, siz yardımcı oluyor musunuz?"
  Sadece banyolarınız için, tedarik ettiğimiz ve size önerdiğimiz tüm ürünlerle çizim ve/ya üç boyutlu çizim desteğimizi ücretsiz olarak sunuyoruz.
 • Duvar kağıdı satışınız var mı?
  Evet. Fransa, Belçika ve Türkiye gibi farklı ülkelerden duvar kağıdı tedariğimiz mevcuttur. İncelemek için duvar kağıtları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Parke satışınız var mı?
  Evet. Hem laminant parke hem de lamine (doğal) parke tedarik ediyoruz. İncelemek için zemin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Gömme rezervuarı tesisatçım hiç tavsiye etmedi - bozulunca tamir edemezmişiz - siz ne dersiniz?
  Yeni ve alışılmadık ürünlere ve uygulamalara her zaman tesisatçılar çok temkinli yaklaşırlar. Çünkü müşteri memnuniyetsizliği olması durumunda ilk sorgulanan ve telefonun ucundaki ilk isimler onlardırlar. Halbuki, gömme rezervuarlar 1960’lardan beridir üretilen ve uygulanan ürünlerdirler. En büyük oteller ve uçak havaalanları gerek hijyen, gerekse kullanım rahatlığı ve estetik açılardan olsun asma klozetleri tercih ettikleri için, gömme rezervuarları çok uzun yıllardır kullanıyorlar. Tesisatçılar bu uygulamayı tavsiye etmiyor olsalardı, bozulunca tamir etmesi sıkıntılı olsaydı, bu yüzlerce, binlerce hatta on binlerce gömme rezervuarlar bu hotellerde ve havalimanlarında kullanılmazdı.
bottom of page