top of page

Hakkımızda

Miro Designroom, 2008 yılında Lefkoşa Kıbrıs'ta doğdu. O yılların uluslararası trendlerini takip ederek kalite ve tasarım yönünden güçlü özellikleri olan ürünleri siz müşterilerimiz ile bir araya getirerek banyo ve inşaat malzemeleri sektörlerinde, her zaman kalite ve öncülük prensipleri doğrultusunda ilerledi. Banyo, zemin ve duvar ana dallarında her tür projeniz için sadece yapı malzemeleri değil, mekanlarınızı uzun yıllar tanımlayacak seçilmiş malzemeler sunarak başarıyla büyütmekteyiz.

 

Şu an Miro için çalışan 17 kişi var. Hepsi ayrı, zengin mi zengin bir evren. Ve Miro gücünü bu zenginlikten almakta. Çoğulcu bir yönetim yaklaşımı ile kendine tasarladığı, hayallerimizin de ötesinde bir geleceği var. Şirket olarak girişimcilik eylemlerimiz ticari bir al-ver ile sınırlandırılmış değil. 'Girişimcilik', en özünde TDK’nın ilk tanımındaki gibi bir ‘ele alma’ meselesi... Ele aldığımız konular ise insanın insana yardım etmesi üzerine kurulu.

Misyonumuz

Daha iyi yaşam deneyimi sunan mekanlar yaratabilmeniz için varız.

Vizyonumuz

Her mekana bir Miro dokunuşu...

6-hakkımızda.png

Kapımızdan girenler bir şeyler satın almak isteyen müşterilerimiz değil; bizlerin hizmet etmek, yardım etmek, güçlendirmek istediği insanlar. Bir nevi ortak proje yürütücülerimiz. Müşteri görüşmeleri diye bir olgumuz yok. Onlar, kaliteli mekân uygulamalarına dair ortak dertleri olan insan karşılaşmaları… Miro ise bir mağazadan öte; adeta bir ibadet yeri gibi. Hayata ve insana inandığımız ve bu inancımızı pekiştirdiğimiz bir ortam. Buluşma yeri. Eylem-hane.  Peki, ne mi yapıyoruz? 

 

Bizler, Miro’ da mekanları mekân yapan yüzey kaplamalarının çeşitliliğini, neyin nereden geldiğini, nereye uygun olduğunu, nasıl takılması gerektiğini, ne kadarlık bir bütçeye mal olacağını araştırıp öğrenmeye ve bize bunu soran herkese de hevesle defalarca anlatmaya kararlı bir ekibiz. Seramik, parke, duvar kâğıdı vb. malzemeler… Ama en çok da, akan sular altında yorgunluklarımızdan arınmak ve temizlenmek için kendi kendimiz ile yapayalnız, çırılçıplak kaldığımız, aynadaki yüzümüze baktığımız mekanlar; yani banyolar ile uğraşıyoruz.

mirowebdesignelements5.png

Hizmetlerimiz

Banyo, zemin ve duvar malzemeleri:

  • hakkında araştırma ve bilgilendirme

  • tedarik ve satış

Satışı yapılan tüm malzemeler için:

  • içmimari destek

  • teknik destek

  • satış sonrası destek

Değerlerimiz

Güven

Müşteri Odaklılık

Kalite

Ekip Çalışması

Profesyonellik

Yenilikçilik

Ödüllerimiz

EN İYİ BANYO

Platinium Ödülü

2019

EN İYİ YURT

Platinium Ödülü

2019

Öne Çıkanlar

2008

Şirketimizin

kuruluşu

2015-2016

Kurumsal projelere

yerli firma ile

ürün ve hizmet

vermeye başladık

2019

Property NC

Awards'ta iki 

Platinium ödülü

kazandık

2020-2022

Yeni Lefkoşa mağazamız

için çalışmalara başladık 

ve taşındık

2021

Mağusa mağazamız

için çalışmalara

başladık

2008’de 4 kişi ile hizmet vermeye

başlayan şirketimiz bugün 2023’te

17 kişlik bir ekip oldu.

bottom of page