Hakkımızda

Miro Designroom, 2008 yılında Lefkoşa Kıbrıs'ta doğdu. O yılların uluslararası trendlerini takip ederek kalite ve tasarım yönünden güçlü özellikleri olan ürünleri siz müşterilerimiz ile bir araya getirerek banyo ve inşaat malzemeleri sektörlerinde, her zaman kalite ve öncülük prensipleri doğrultusunda ilerledi. Banyo, zemin ve duvar ana dallarında her tür projeniz için sadece yapı malzemeleri değil, mekanlarınızı uzun yıllar tanımlayacak seçilmiş malzemeler sunarak başarıyla büyütmekteyiz.

 

Şu an Miro için çalışan 12 kişi var. Hepsi ayrı, zengin mi zengin bir evren. Ve Miro gücünü bu zenginlikten almakta. Çoğulcu bir yönetim yaklaşımı ile kendine tasarladığı, hayallerimizin de ötesinde bir geleceği var. Şirket olarak girişimcilik eylemlerimiz ticari bir al-ver ile sınırlandırılmış değil. 'Girişimcilik', en özünde TDK’nın ilk tanımındaki gibi bir ‘ele alma’ meselesi... Ele aldığımız konular ise insanın insana yardım etmesi üzerine kurulu.

 

Kapımızdan girenler bir şeyler satın almak isteyen müşterilerimiz değil; bizlerin hizmet etmek, yardım etmek, güçlendirmek istediği insanlar. Bir nevi ortak proje yürütücülerimiz. Müşteri görüşmeleri diye bir olgumuz yok. Onlar, kaliteli mekân uygulamalarına dair ortak dertleri olan insan karşılaşmaları… Miro ise bir mağazadan öte; adeta bir ibadet yeri gibi. Hayata ve insana inandığımız ve bu inancımızı pekiştirdiğimiz bir ortam. Buluşma yeri. Eylem-hane.  Peki, ne mi yapıyoruz? 

 

Bizler, Miro’ da mekanları mekân yapan yüzey kaplamalarının çeşitliliğini, neyin nereden geldiğini, nereye uygun olduğunu, nasıl takılması gerektiğini, ne kadarlık bir bütçeye mal olacağını araştırıp öğrenmeye ve bize bunu soran herkese de hevesle defalarca anlatmaya kararlı bir ekibiz. Seramik, parke, duvar kâğıdı vb. malzemeler… Ama en çok da, akan sular altında yorgunluklarımızdan arınmak ve temizlenmek için kendi kendimiz ile yapayalnız, çırılçıplak kaldığımız, aynadaki yüzümüze baktığımız mekanlar; yani banyolar ile uğraşıyoruz.

Hizmetlerimiz

Banyo, zemin ve duvar malzemeleri:

  • hakkında araştırma ve bilgilendirme

  • tedarik ve satış

Satışı yapılan tüm malzemeler için:

  • içmimari destek

  • teknik destek

  • satış sonrası destek

Misyonumuz

Daha iyi yaşam deneyimi sunan mekanlar yaratabilmeniz için varız.

Vizyonumuz

Her mekana bir Miro dokunuşu...

Değerlerimiz

Güven

Müşteri Odaklılık

Kalite

Ekip Çalışması

Profesyonellik

Yenilikçilik

Ödüllerimiz

WhatsApp Image 2020-07-27 at 8.54.46 AM.

BEST BATHROOM

Platinium Award

2019

WhatsApp Image 2020-07-27 at 8.54.47 AM.

BEST DORMITORY

Platinium Award

2019

IMG_6879
IMG_1761
IMG_9336
WYTF5341
IMG_9313
IMG_9020
GMWG7373
IMG_8175
IMG_8959
1/2

Galeri