top of page

Hikayemiz

2008

Miro Designroom, 2008 yılında Lefkoşa Kıbrıs'ta doğdu. O yılların uluslararası trendlerini takip ederek kalite ve tasarım yönünden güçlü özellikleri olan ürünleri siz müşterilerimiz ile bir araya getirerek banyo ve inşaat malzemeleri sektörlerinde, her zaman kalite ve öncülük prensipleri doğrultusunda ilerledik. Banyo, zemin ve duvar ana dallarında her tür projeniz için sadece yapı malzemeleri değil, mekanlarınızı uzun yıllar tanımlayacak seçilmiş malzemeler sunarak başarıyla büyütmekteyiz.

Şu an Miro için çalışan 17 kişi var. Hepsi ayrı, zengin mi zengin bir evren. Ve Miro gücünü bu zenginlikten almakta. Çoğulcu bir yönetim yaklaşımı ile kendine tasarladığı, hayallerimizin de ötesinde bir geleceği var. Şirket olarak girişimcilik eylemlerimiz ticari bir al-ver ile sınırlandırılmış değil. 'Girişimcilik', en özünde TDK’nın ilk tanımındaki gibi bir ‘ele alma’ meselesi... Ele aldığımız konular ise insanın insana yardım etmesi üzerine kurulu.

Kapımızdan girenler bir şeyler satın almak isteyen müşterilerimiz değil; bizlerin hizmet etmek, yardım etmek, güçlendirmek istediği insanlar. Bir nevi ortak proje yürütücülerimiz. Müşteri görüşmeleri diye bir olgumuz yok. Onlar, kaliteli mekân uygulamalarına dair ortak dertleri olan insan karşılaşmaları… Miro ise bir mağazadan öte; adeta bir ibadet yeri gibi. Hayata ve insana inandığımız ve bu inancımızı pekiştirdiğimiz bir ortam. Buluşma yeri. Eylem-hane.  Peki, ne mi yapıyoruz? 

 

Bizler, Miro’ da mekanları mekân yapan yüzey kaplamalarının çeşitliliğini, neyin nereden geldiğini, nereye uygun olduğunu, nasıl takılması gerektiğini, ne kadarlık bir bütçeye mal olacağını araştırıp öğrenmeye ve bize bunu soran herkese de hevesle defalarca anlatmaya kararlı bir ekibiz. Seramik, parke, duvar kâğıdı vb. malzemeler… Ama en çok da, akan sular altında yorgunluklarımızdan arınmak ve temizlenmek için kendi kendimiz ile yapayalnız, çırılçıplak kaldığımız, aynadaki yüzümüze baktığımız mekanlar; yani banyolar ile uğraşıyoruz.

IMG_0353_edited.jpg
IMG_0348_edited.jpg

Misyonumuz

Daha iyi yaşam deneyimi sunan mekanlar yaratabilmeniz için varız.

Müşterilerimize hayal güçlerinin sınırlarını aşma fırsatı sunuyoruz.

 

Yaşam alanlarını ve iş mekânlarını dönüştürmek için yola çıkan müşterilerimize, onlara ilham olabilecek yaratıcı tasarımlar, kaliteli ve şık malzemeler sunuyoruz. Misyonumuz, her projemizde sadece görsel bir değişiklik değil, aynı zamanda bir deneyim sunmak. Müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını ve vizyonlarını anlayarak, onlara kişisel ve estetik açıdan tatmin edici çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz. Üstün kaliteye, sürdürülebilirliğe ve müşteri memnuniyetine bağlılığımızla, yaşam alanlarını dönüştürmeyi ve hayalleri gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimizin projelerini başarılı bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olurken, güzellik ve işlevselliği bir araya getiriyoruz.

Vizyonumuz

Her mekana bir Miro dokunuşu.

Kullanım rahatlığı, şıklık ve estetikte yeni standartlar belirliyoruz.

 

Vizyonumuz, kullanım rahatlığını, şıklığı ve estetiği yeni standartlar belirleyerek yaşam alanlarını dönüştürmek. Müşterilerimizin tasarım beklentilerini aşan ve ötesine geçen projeler sunarak, sektörümüzde bir öncü olmayı hedefliyoruz. Her projemizde, tasarım malzemeleri ve danışmanlık hizmetleri aracılığıyla estetik değeri yükseltmek ve işlevselliği artırmak istiyoruz. Sürdürülebilirlik, yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda, geleceğin yaşam alanlarını şekillendirmeyi ve güzellikle işlevselliği birleştirmeyi sürdürmeyi taahhüt ediyoruz. Vizyonumuz, her müşterinin hayalindeki yaşam alanını gerçeğe dönüştürmekte yatıyor.

Hizmetlerimiz

Tüm banyo ürün grupları, mutfakta eviye ve eviye bataryaları, duvar kağıdı, laminant parke ve lamine parkeler için

Araştırma ve Bilgilendirme

Ürün Danışmanlığı

Müşterilerimize ürün seçimlerinde yardımcı olmak birincil hizmetimizdir. Banyo malzemeleri, zemin ve duvar kaplamaları konusunda uzman bir ekibimiz vardır ve müşterilerimize ürünlerin özellikleri, avantajları ve kullanımı hakkında bilgi verme konusunda yetkin bir şirketiz. Danışmanlık derken sadece ürün seçimi danışmanlığı (küratörlüğü) değil; tasarım danışmanlığı da yapıyoruz.

Özel Talepleri Karşılama Müşterilerimizin özel taleplerini ve projelerini değerlendirerek, mümkünse bu talepleri karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Teknoloji ve Trendlere Hâkimiyet Fuarlardan, kendi aldığımız eğitimlerimizden ve çözüm ortaklarımızdan derlediğimiz bilgilerimizle tasarım trendleri ve yeni teknolojilerden sürekli haberdar olup onları yakından takip ederiz. Müşterilerimize çağdaş ve rekabetçi tasarımlar sunmak için gerekli ürünleri bilmek ve bu konuda güncel kalmak bizim için çok önemlidir.

Sürdürülebilirlik

Çevresel ve sosyal sorumlulukları göz önünde bulundurarak sürdürülebilir malzemeler ve tasarım yaklaşımları hakkında müşterilerimize danışmanlık yapmaya çalışırız.

Satış ve Tedarik

Uzmanlık ve Deneyim

Bizim için, satış ekibinde yer alan tasarım danışmanlarınızın, özel tasarım malzemeler ve ürünler konusunda yeterli uzmanlığa ve deneyime sahip olmaları çok önemlidir. Müşterilere ihtiyaçlarına uygun tasarım önerileri sunabilecek nitelikte olmalıdırlar.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini anlamak için aktif olarak iletişim kurabilen bir ekibimizin olması bizim için önemlidir. Her müşterinin benzersiz gereksinimleri olabilir, bu nedenle her projeye özel bir yaklaşım benimsemeyi önemsiyoruz.

 

İşbirliği

Müşterilerle yakın işbirliği yapabilmek Miro için çok değerlidir. Tasarım danışmanlığınızın başarısını büyük bir ölçüde bu konu üzerinde harcadığımız emeğimize borçluyuz. Müşterilerimizin fikirlerini ve geri bildirimlerini dinlemeye ve projelerinin her aşamasında onlarla işbirliği yapmak için üzerimize düşen sorumlulukları ihmal etmiyoruz.

Bütçe ve Zaman Yönetimi

Projelerin bütçe ve zaman çerçevesi içinde yürütülmesini sağlayabilmeleri için müşterilerimizle fikirlerimizi paylaşıyoruz. Optimizasyonun önemine inanan bir şirketiz. Müşterilerimize projelerinin maliyeti ve süresi konusunda net bilgiler sunuyoruz.

Teknik ve Satış Sonrası Destek

Sipariş İşleme ve Takip

Siparişlerin hızlı ve doğru bir şekilde işlenmesine özen göster; müşterilerimize düzenli güncel bilgiler sağlarız.

 

Sorun Çözme

Müşterilerimizin karşılaştığı sorunları hızlı bir şekilde çözmek için etkili bir müşteri destek ekibimiz var. Ürün iadeleri, hasarlar veya eksiklikler gibi sorunları çözme konusunda esnek ve adil bir politikaya sahibiz.

 

İletişim Kanalları

Farklı iletişim kanalları sunarak müşterilerimizin bize ulaşımını kolaylaştırmak bizim için önemlidir. Onlara, telefon, e-posta, canlı sohbet ve sosyal medya gibi farklı seçenekler sunuyoruz. Müşterilerimizle çevrimiçi iletişime açığız. Bu konuda deneyimliyiz. Web sitemizin güncel, kullanıcı dostu ve bilgilendirici olması için gayret sarf ediyoruz.

 

Danışmanlık, Eğitim ve Kaynaklar Müşterilerimize ürünlerin nasıl kurulacağı veya bakımının nasıl yapılacağı gibi konularda kılavuzlar veya görsel materyaller sağlayarak yardımcı oluyoruz.

 

Geri Bildirim Toplama

Müşteri geri bildirimlerini topluyor ve bu geri bildirimlere dayanarak ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz.

İletişim

WhatsApp

+90 533 820 27 56

Showroom

Pazartesi - Cuma: 08:00 - 18:00

bottom of page