top of page

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Şirket olarak girişimcilik eylemlerimiz ticari bir al-ver ile sınırlandırılmış değil. Miro bir mağazadan öte; Hayata ve insana inandığımız ve bu inancımızı pekiştirdiğimiz bir ortam. Buluşma yeri. Eylem-hane. Ele aldığımız konular ise insanın insana, hayvanlara ve çevreye yardım etmesi üzerine kurulu.

LTB Sevimli Dostlar
Hayvan Barınağı

Çevresi mutsuz, bakımsız, aç veya yaralı olan bir birey ne kadar mutlu olabilir? Toplum ve çevre içerisinde var olan bizler bencilliğimizden arınabildiğimiz kadar kolektif mutluluğun ve sevginin gerçekleşmesine alan yaratıyoruz. Çünkü bizler çevremizden bağımsız değil, çevrenin kendisini oluşturan atomik, küçücük parçacıklarıyız. Bu bağlamda ekip olarak sosyal sorumluluğumuzun olabildiğince farkında olmaya çalışıp, bu sorumluluk çerçevesinde kolektif refaha katkı sağlayabileceğimiz her alanda bulunmaya gayret ediyoruz.

 

Bugün de ayni şekilde @lefkosaturkbelediyesi’nin köpek barınağı olan @ltbsevimlidostlar‘daydık. Önümüzdeki günlerde yeni ameliyathanelerini inşa edecekler, bu çabalarına katkıda bulunmak için biz de ameliyathanenin seramiklerini bağışladık. Her katkı önemli ve değerlidir, sizler de bu değerli projeye katkıda bulunmak isterseniz aşağıdaki linkten katkıda bulunabilirsiniz. Bize bu katkıyı yapabilmemiz için fırsat veren herkese çok teşekkürler.

 

www.ltbsevimlidostlar.com/katkida-bulun

Little Ranch Rescue Friends of Gönyeli Shelter, 2022

''Thank you to Jasmine Dinand and her company Miro Designroom for donating tiles for the LRR. It is so wonderful to have a local company donate. Your support is much appreciated. In the second photo is Dolly and Jimi both Gonyeli Escapees and Bridget'' - Irene Tyree Scott

Lefkoşa
Çocuk Yuvası

Ortak salonunun değişen kullanıcıları için seçilen laminant parke ve uygulama fotoğrafları.

bottom of page